Skivak Content Experience

Креативне діджитал агентство, cтворення і розповсюдження різноманітних форматів контенту та допомога компаніям в розбудові власних каналів комунікації з цільовою аудиторію

Аеропорт Краків-Баліце – Журнал «Airgate»

Журнал про подорожі, який аеропорт видає раз на два місяці

“Airgate” є двомовним (англо-польським) періодичним виданням на 64 сторінках, який ми реалізуємо для аеропорту Краків-Баліце. Журнал видається накладом 7000 примірників і розповсюджується по всій території аеропорту, а також в окремих точках міста Кракова. Ми відповідаємо за весь процес реалізації журналу: редакторську та графічну концепцію, наповнення, верстку, друк та розповсюдження.

Головними темами журналу є подорожі, стиль життя та бізнес. Реалізуючи редакційну концепцію кожного видання, ми співпрацюємо з мандрівниками, журналістами та впливовими блогерами. “Airgate” служить інструментом комунікації між аеропортом та пасажирами, а також має особливості мотивуючого журналу, що популяризує малопольський регіон.

Окрім трьох основних розділів: Подорожі, Стиль життя та Бізнес, в “Airgate” також присутній розділ Zoom, який орієнтований на популяризацію Кракoва та Малопольщі.

Gold
Award
2015

For professionalism and a sophisticated layout