Skivak Content Experience

Креативне діджитал агентство, cтворення і розповсюдження різноманітних форматів контенту та допомога компаніям в розбудові власних каналів комунікації з цільовою аудиторію

Аеропорт Вроцлав – Журнал «Hifly»

Журнал Аеропорту Вроцлав

Журнал „Hifly” є 48-сторінковим, двомовним щоквартальником, підготовленим для Аеропорту Вроцлава. Цей B2C журнал розповсюджується серед пасажирів аеропорту, а також мешканців міста Вроцлав. „Hifly” видається накладом 10 тис. примірників. Кожен рік він отримує престижні нагороди та відзнаки на конкурсах “Szpalty Roku” та “Pióra Roku”, які організує Асоціація контент-маркетингу Польщі. З 2013 року ми несемо відповідальність за весь процес видавництва та розповсюдження журналу.

Журнал “Hifly” є виданням, що підтримує імідж аеропорту та його комунікацію з пасажирами. Він також опосередковано є засобом просування регіону з точки зору, як туризму, так і бізнесу. Високоякісний контент створюється у співпраці з мандрівниками, фотографами, установами та представниками місцевої влади та органів самоврядування.

Високий рівень редагування та цікавий вміст журналу сприяє утвердженню позитивного та професійного образу аеропорту, як надійного ділового партнера та привабливого туристичного оператора.

Distinction
2016

For covers, photos, practical advice and trivia for travellers

Gold
Columns
2014

For the highest level of editorial photography

Cover
of the Year
2013

Audience award, magazine for clients, volume up to 10,000

Distinction
2013

For the greatest progress