Skivak Content Experience

Креативне діджитал агентство, cтворення і розповсюдження різноманітних форматів контенту та допомога компаніям в розбудові власних каналів комунікації з цільовою аудиторію

DH Supersam – Онлайн-комунікація

Онлайн-комунікація з клієнтами DH Supersam

Dom Handlowy Supersam – один із найбільших та водночас одним з перших торгових центрів у Верхній Сілезії. У рамках співпраці ми несемо відповідальність за стратегію просування бренду в соціальних мережах і організацію B2C комунікацій через такі канали як Facebook та Instagram. Через соціальні медіа ми презентуємо пропозиції відвідувачам DH Supersam, проводимо конкурси та рекламні кампанії. Ми модеруємо спілкування з прихильниками та контролюємо кризові ситуації.

Для DH Supersam ми реалізуємо спеціально розроблену концепцію контенту, створюючи цікаві, різноманітні форми текстових, фото- та відеоматеріалів (gif, сінемаграфи, фотоколажі тощо). Наша діяльність підтримує стратегію бренду, що зосереджується на інформації та мотивації – двох основних потребах клієнтів центру Supersam.

Соціальні медіа-канали є основою для комунікації бренда DH Supersam з клієнтами – мешканцями міста Катовіце та його околиць, будуючи образ бренду та виконуючи інформаційні функції.