Skivak Content Experience

Креативне діджитал агентство, cтворення і розповсюдження різноманітних форматів контенту та допомога компаніям в розбудові власних каналів комунікації з цільовою аудиторію

F&F home – Журнал «Dom»

B2C каталог товарів для дому

„Dom” – це безкоштовний міжнародний каталог, який ми щороку реалізуємо для клієнтів мережі магазинів Tesco. Загальний тираж видання становить понад 600 тисяч примірників. На 114 сторінках каталогу ми пропонуємо широкий спектр товарів бренду F&F home для віталень, кухонь, спалень, ванних кімнат, а також для оздоблення оселі та зберігання речей. Застосування сучасного графічного дизайну, а також унікального формату та паперу дозволяє клієнтам магазинів мережі Tesco в Польщі та за кордоном щороку отримувати винятковий каталог товарів.

Каталог „Dom” – це B2C інструмент продажу, створений для клієнтів, які шукають мотивацію та інформацію. Ми повністю забезпечуємо кожен випуск каталогу, використовуючи авторські фотосесії продуктів, пекшоти та брендінг. Фотосесії для каталогу „Dom” виконані як у студії, так і на пленері.

Каталог „Dom” – це не лише презентація товарів та цін, але й детальні описи, кулінарні рецепти, практичні поради, а також цікаві рішення в дизайні інтер’єрів.