Skivak Content Experience

Креативне діджитал агентство, cтворення і розповсюдження різноманітних форматів контенту та допомога компаніям в розбудові власних каналів комунікації з цільовою аудиторію

Farmacol – Портал журналу «Rodzina Zdrowia»

Експертний довідково-лайфстайловий портал

Портал rodzinazdrowia.pl є онлайн-медіа, який підтримує журнал „Rodzina zdrowia”. Журнал та портал ми реалізуємо для Grupy Farmacol – лідера на польському ринку фармацевтичних, медичних, косметичних товарів та дієтичних добавок. У цьому проекті ми відповідаємо за загальну концепцію, створення і оптимізацію та дистрибуцію контенту на порталі.

Портал rodzinazdrowia.pl є інструментом, який сприяє комунікації бренду Farmacol з цільовою аудиторією – відвідувачами аптек по всій Польщі. Портал присвячений темі здоров’я, краси, сім’ї, дієтичного харчування та здорового способу життя. Тексти для порталу створюються у співпраці з лікарями, дієтологами та психологами.

Портал rodzinazdrowia.pl є надійним джерелом інформації та порад, що мотивують до турботи про здоров’я та правильного харчування. Різноманітні за характером тексти призначені для широкої аудиторії, а також оптимізовані з точки зору пошуку в Інтернеті.