Skivak Content Experience

Креативне діджитал агентство, cтворення і розповсюдження різноманітних форматів контенту та допомога компаніям в розбудові власних каналів комунікації з цільовою аудиторію

Farmacol – Журнал «Rodzina Zdrowia»

B2C журнал фармацевтичної галузі

“Rodzina Zdrowia” – це B2C квартальник на 72 сторінках, який ми створюємо для бренду Farmacol. Журнал розповсюджується в мережі з понад 2000 аптек, розташованих по всій території Польщі. Ми несемо відповідальність за редакційну концепцію, графічний дизайн та верстку кожного випуску.

“Rodzina Zdrowia” підтримує впізнавання бренду серед споживачів та відвідувачів аптек у всій Польщі. Журнал є порадником з проблем здоров’я. Мета видання – привернути увагу до важливості профілактики захворювань та мотивувати до здорового способу життя. Крім того, „Rodzina zdrowia” є майданчиком для презентації фармацевтичних продуктів та інформації про актуальні пропозиції.

Привабливе небанальне графічне рішення та якість вмісту є основними рисами цього журналу. Квартальник орієнтований на сезонні теми, однак, лайфстайловий контент надає йому цінності, незалежно від пори року.