Skivak Content Experience

Креативне діджитал агентство, cтворення і розповсюдження різноманітних форматів контенту та допомога компаніям в розбудові власних каналів комунікації з цільовою аудиторію

GS1 – Онлайн-комунікація

Онлайн-комунікація в логістичній галузі

GS1 є всесвітньою некомерційною організацією з представництвами в більш ніж 150 країнах світу. Бренд спеціалізується на стандартизації штрих-кодів та ефективному керуванні ланцюгами постачання. Для GS1 ми забезпечуємо B2B-комунікацію як в офлайн, так і в онлайн просторах.

Онлайн діяльність зосереджується на комунікації бренду з діловими партнерами в соціальних мережах Facebook та LinkedIn. Використовуючи канали соціальних медіа, GS1 ділиться інформацією щодо існуючих стандартів штрих-кодів, а також щодо сучасних рішень у сфері логістики. Запроваджені нами в соціальних мережах профілі GS1 підтримують постійний контакт між організацією та її клієнтами, а також поширюють експертний галузевий контент.

Основною метою онлайн-комунікації, що реалізується для GS1, є обізнаність клієнтів в тому, як стандарти бренду сприяють повсякденному функціонуванню підприємств, зменшують витрати та заощаджують час.