Skivak Content Experience

Креативне діджитал агентство, cтворення і розповсюдження різноманітних форматів контенту та допомога компаніям в розбудові власних каналів комунікації з цільовою аудиторію

Knauf – Онлайн-комунікація

Онлайн-комунікація у ремонтно-будівельній галузі

Стратегія онлайн-комунікації, яку ми реалізуємо для бренду Knauf, це поєднання сучасного порталу з присутністю бренда в соціальних мережах. На офіційних сторінках „KnaufMag” у соціальних мережах Instagram та Facebook ми створюємо і публікуємо унікальний контент. У повсякденній комунікації за допомогою різноманітних форм контенту – відео, фото та авторських текстів – ми інформуємо, навчаємо, консультуємо та даємо поради.

Ми відкриті до запитань та обговорення як щодо ремонтних робіт, так і щодо продукції марки Knauf. В ході реалізації цього проекту ми співпрацюємо з фахівцями, експертами та галузевими журналістами. Завдяки цьому ми можемо ділитися експертними знаннями та пропонувати найкращі рішення для будівництва та реконструкції будинків та осель.

Сторінки „KnaufMag” в соціальних мережах завжди відкриті для дискусій. Нашою головною метою є натхнення та навчання у сфері ремонту та внутрішнього оздоблення. Ми також заохочуємо до прийняття сміливих конструктивних рішень і вибору відповідних матеріалів.