Skivak Content Experience

Креативне діджитал агентство, cтворення і розповсюдження різноманітних форматів контенту та допомога компаніям в розбудові власних каналів комунікації з цільовою аудиторію

Knauf – Портал журналу «KnaufMag»

Онлайн-комунікація в ремонтно-будівельній галузі

KNAUF є брендом преміум-класу, що виробляє високоякісні, інноваційні продукти для будівництва, ремонтних робіт та внутрішнього оздоблення. Для промоції бренду KNAUF на галузевому ринку, ми впроваджуємо комплексну стратегію онлайн-комунікації.

Онлайн-комунікація для бренду KNAUF є майданчиком для взаємодії між брендом та його споживачами, яку ми реалізуємо шляхом забезпечення присутності бренду в каналах соціальних медіа та створенням сучасного порталу. Завдяки цьому ми гуртуємо навколо марки KNAUF людей, які цілеспрямовано цікавляться будівництвом та внутрішнім оздобленням. Змістовний, цікавий та мотивуючий контент, який ми публікуємо на сайті KNAUFmag, створюється у співпраці з експертами, фахівцями та галузевими журналістами.

Наша стратегія онлайн-комунікації вибудовує імідж марки KNAUF як експерта галузі, який консультує та мотивує своїх клієнтів. Поєднання різноманітних форм контенту з експертною думкою популяризує інноваційні ремонтно-будівельні рішення.