Skivak Content Experience

Креативне діджитал агентство, cтворення і розповсюдження різноманітних форматів контенту та допомога компаніям в розбудові власних каналів комунікації з цільовою аудиторію

PKP IC – Журнал «W podróż»

Бортовий журнал рейсів PKP IC, присвячений подорожам

“W Podróż” – щомісячний журнал на 76-сторінках, який ми реалізуємо для PKP IС. Журнал видається накладом 35 тис. екземплярів та є доступним для пасажирів залізничних рейсів PKP IC. Ми повністю реалізуємо видавничий цикл журналу “W Podróż”: відбираємо та створюємо тексти, забезпечуємо графічне оформлення та верстку, друкуємо та готуємо до розповсюдження. “W Podróż” з самого початку став важливим елементом побудови іміджу польського перевізника PKP Intercity.

Журнал не лише виконує роль цікавого часопису, присвяченого подорожам, але також є цінним джерелом інформації та мотивації. Поряд із лайфстайловим та туристичним контентом, читачі журналу знайдуть, інформацію про маршрути та пропозиції PKP Intercity. У журналі презентуються маршрути компанії, а також туристичні пам’ятки та культурні події, до яких можна дістатися поїздами PKP Intercity. „W Podróż” також містить такі розділи як “Порадник мандрівника”, “Сфера бізнесу”, “Кулінарна мапа”, “Інтерв’ю номеру” та “Шляхами культури”.

“W Podróż” є загальнонаціональним польським журналом, який мотивує мандрівників до відкриття регіонів та міст Польщі.