Skivak Content Experience

Креативне діджитал агентство, cтворення і розповсюдження різноманітних форматів контенту та допомога компаніям в розбудові власних каналів комунікації з цільовою аудиторію

Śnieżka – Блог-платформа

Сучасна блог-платформа про дизайн інтер’єру

Блог «Dekoratorium» є частиною комплексної стратегії комунікації бренду FFiL Śnieżka зі своїми клієнтами. Блог-платформа підтримує комунікацію з читачами журналу «Dekoratorium» в інтернет-просторі. Блог розроблений таким чином, що читачі можуть легко і швидко знайти контент, що їх цікавить.

Контент блогу «Dekoratorium» створюється двома особами. Одна з них – ентузіастка і блогерша, яка публікує цікаві факти зі світу тенденцій та нестандартних рішень. Другий – конструктор меблів та великий поціновувач природних матеріалів – знайомить з простими та оригінальними проектами, які читачі можуть реалізувати власними силами.

Блог «Dekoratorium» задовольняє потреби читачів у додатковій інформації щодо тенденцій і цікавинок у сфері оздоблення інтер’єрів. Любителі майстрування та оздоблення інтер’єру знайдуть у блозі численні мотивації та інформацію про матеріали та інструменти, що використовуються в процесі реалізації проектів.