Skivak Content Experience

Креативне діджитал агентство, cтворення і розповсюдження різноманітних форматів контенту та допомога компаніям в розбудові власних каналів комунікації з цільовою аудиторію

Śnieżka Magnat, Vidaron – Відеофільми

Відеофільми для ремонтно-будівельної галузі

У 2016 році для бренду FFiL Śnieżka була нами створена серія відеофільмів “ABC remontu “, що складається з 15 частин, які демонструють процес трансформації помешкання. У створенні відео взяли участь актори, робітники ремонтно-будівельних бригад, а також експерт бренду Śnieżka. Відеоряд створений із використанням засобів анімації, супроводжується поясненнями і коментарями ведучого.

Кожен епізод із серії “ABC remontu” – історія реконструкції конкретного помешкання, у якій зокрема бере участь експерт бренду Śnieżka. Він розповідає про способи організації простору та візуального збільшення приміщення за допомогою правильного підбору кольорів оздоблення, декоративних елементів та аксесуарів.

Відео було розміщено на каналах брендів Śnieżka, Vidaron та Magnat на порталі YouTube. Прем’єрний випуск переглянуло понад 30 тис. глядачів, а кожний з наступних отримав біля 10 тис. переглядів.