Skivak Content Experience

Креативне діджитал агентство, cтворення і розповсюдження різноманітних форматів контенту та допомога компаніям в розбудові власних каналів комунікації з цільовою аудиторію

Śnieżka – Спеціальний випуск

Додаткове B2C видання, присвячене майструванню

Спеціальне видання журналу „Dekoratorium”, на відміну від звичайних випусків, цілком присвячене одній конкретній темі. Видання виходить в літній період, коли ми зазвичай займаємося ремонтно-будівельними роботами. Редакційна концепція кожного числа відрізняється. Проте кожного разу, на 76 сторінках, ми готуємо мотивуючий та освітній контент щодо використання зручних інструментів та матеріалів.

Особливістю спеціальних випусків є унікальний контент. Для кожного з них ми за участю експертів готуємо тексти та ілюстрації, які пояснюють крок за кроком той чи інший процес майстрування. Публікації створюються у співпраці з провідними дизайнерами, проектувальниками, архітекторами та блогерами.

Спеціальне видання не тільки мотивує, але й вчить, як самотужки виконувати невеликі ремонтні роботи або створювати меблі для власної оселі за допомогою професійних інструментів і матеріалів.