Skivak Content Experience

Креативне діджитал агентство, cтворення і розповсюдження різноманітних форматів контенту та допомога компаніям в розбудові власних каналів комунікації з цільовою аудиторію

Stokrotka – Портал журналу «Stokrotka Magazyn»

Портал, що підтримує клієнтський журнал мережі магазинів Stokrotka

Сучасний портал magazyn.stokrotka.pl є елементом стратегії комунікації, яку ми впроваджуємо для мережі магазинів Stokrotka. Портал є важливим доповненням друкованої версії B2C журналу „Stokrotka Magazyn” в інтернет-просторі. Сайт є адаптованим для користувачів мобільних пристроїв, смартфонів та планшетів.

На сайті ми регулярно публікуємо контент за п’ятьма тематичними розділами: “Рецепти”, “Мода і краса”, “У гарній формі”, “Будинок і родина” та “Цікавинки”. Окрім того організовуємо та проводимо конкурси та рекламні кампанії за участю відомих впливових персон. Відвідувачі порталу перебувають у постійному контакті з брендом завдяки регулярним розсилкам новин.

Портал журналу „Stokrotka Magazyn”, що забезпечує ефективну взаємодію з користувачами, є важливим елементом онлайн-комунікації, підтримує родинний дружній імідж бренду Stokrotka та пропагує здоровий спосіб життя.