Skivak Content Experience

Креативне діджитал агентство, cтворення і розповсюдження різноманітних форматів контенту та допомога компаніям в розбудові власних каналів комунікації з цільовою аудиторію

Stokrotka – Журнал «Stokrotka Magazyn»

Журнал клієнтів мережі магазинів Stokrotka

„Stokrotka Magazyn” ефективно та послідовно створює впізнаваність бренду та зміцнює імідж мережевих магазинів „Stokrotka” з 2015 року. Журнал виходить щоквартально накладом 50 тис. екземплярів. Ми повністю забезпечуємо весь виробничий цикл – редагування, видавництво та розповсюдження журналу.

На 72 сторінках із сучасним дружнім та збалансованим графічним дизайном представлені статті-поради, кулінарні та мотиваційні статті, а також публікації, присвячені способу життя. Розкриваючи теми кожного видання, ми співпрацюємо з експертами з області психології, педагогіки та кулінарії. Завдяки тому читачі отримують журнал, у якому можуть знайти перевірені ідеї для шопінгу, харчування та дозвілля.

Винятковість журналу “Стокротка” підтримується публікаціями присвяченими стилю життя, що базуються на журналістських інтерв’ю та репортажах. У журналі дописують відомі журналісти, на його шпальтах постійно присутні популярні кухарі та селебріті.