Skivak Content Experience

Креативне діджитал агентство, cтворення і розповсюдження різноманітних форматів контенту та допомога компаніям в розбудові власних каналів комунікації з цільовою аудиторію

Tesco – Онлайн-комунікація

Онлайн-комунікація з читачами журналу «Tesco Loves Baby»

Бренд “Tesco Loves Baby” поза межами журналу також підтримується за допомогою стратегії онлайн-спілкування, що включає його присутність у соціальній мережі Facebook. Завдяки використанню інструментів соціальних медіа ми публікуємо дописи, в яких інформуємо, навчаємо та даємо поради. Контент, який ми публікуємо, містить як фото, відео, так і авторські тексти.

Наша діяльність щодо онлайн-бренду “Tesco Loves Baby” також спрямована на організацію конкурсів, проведення заходів за участю інфлюенсерів (лідерів думок), постійну модерацію спілкування, а також на цікаву презентацію пропонованих продуктів для батьків та дітей.

Для прихильників бренду та читачів “Tesco Loves Baby” ми організуємо щоденне онлайн-спілкування таким чином, щоб кожен з батьків отримував вичерпну інформацію та отримував відгук як на власні, так і на дитячі потреби.