Skivak Content Experience

Креативне діджитал агентство, cтворення і розповсюдження різноманітних форматів контенту та допомога компаніям в розбудові власних каналів комунікації з цільовою аудиторію

Tesco – Журнал «Tesco Loves Baby»

Журнал про виховання дітей

“Tesco Loves Baby” – журнал про виховання дітей, який адресований молодим та майбутнім батькам. Журнал з 2013 року виходить двічі на рік. Ми несемо повну відповідальність за редакційну концепцію, графічний дизайн, наповнення, друк та розповсюдження кожного випуску. Журнал “Tesco Loves Baby” є виданням, яке доступне як у Польщі, так і в Чехії, Словаччині та Угорщині. Друковане видання підтримується також онлайн-спілкуванням через веб-сторінку та мобільний застосунок Tap2C, що доповнюють зміст журналу різноманітним контентом.

Головною метою журналу є інформування, виховання та підтримка батьків у сфері харчування та догляду за дітьми в перші дні їхнього життя. Завдяки залученню до створення контенту висококваліфікованих експертів, розміщенню в кожному випуску купонів на знижки та організації конкурсів “Tesco Loves Baby” є ефективним інструментом побудови спільноти молодих батьків навколо бренду Tesco.

Читачі особливо цінують журнал “Tesco Loves Baby” через його цікавий, корисний та лайфстайловий контент. “Tesco Loves Baby” від самого початку став невід’ємною частиною побудови образу Tesco як магазинів, що підтримують батьків у їх прагненні дбати про своїх дітей.

Bronze
Award
2015

For a consistent continuation of a concept