Skivak Content Experience

Креативне діджитал агентство, cтворення і розповсюдження різноманітних форматів контенту та допомога компаніям в розбудові власних каналів комунікації з цільовою аудиторію

Tesco – Журнал «Tesco Magazyn»

Міжнародний лайфстайл-журнал

“Tesco Magazyn” – B2C щоквартальник, який підтримує імідж бренду Tesco у чотирьох країнах Центральної та Східної Європи. З 2012 року ми всебічно контролюємо та забезпечуємо кожен випуск журналу – редакційну концепцію, графічний дизайн, зміст, друк та розповсюдження. Кожен виданий нами випуск “Tesco Magazyn” підтримується мобільним додатком Tap2C, що розширює можливості взаємодії журналу з клієнтами.

„Tesco Magazyn” характеризується багатством та різноманітністю форм контенту. У кожному випуску окрім експертних статей є також поради, кулінарні рецепти, лайфхаки, конкурси, цікаві факти та новини та інші публікації про стиль життя. „Tesco Magazyn” – це видання, яке не лише інформує, навчає та розважає, але й допомагає клієнтам у прийнятті рішень щодо щоденних покупок.

“Tesco Magazyn” – це проект, який вимагає відстеження останніх європейських тенденцій. Завдяки співпраці з польськими та зарубіжними експертами та інфлюенсерами, “Tesco Magazine” завжди містить актуальний і цікавий контент.

Gold
Columns
2012

Best external FMCG/retail magazine