Чим ми мега корисні для вас

 • Стратегія
  від ідеї до інсайтів

  Планування – це не тільки мистецтво пошуку влучних відповідей, але і ставлення правильних питань. Ось чому ми підтримуємо компанії та бренди у визначенні того, хто є їхньою цільовою групою, які канали комунікації включити до маркетингового плану та як сформулювати велику ідею ефективної комунікаційної стратегії. Ми не тільки використовуємо знання та досвід – ми збираємо й аналізуємо дані про групи споживачів та результати їхньої діяльності. Ми вважаємо, що в основі хорошої маркетингової стратегії лежать реальні інсайти, точні тачпойнти та продумані креативні концепції.

  велика ідея · стратегія комунікації · маркетинговий план· аналіз даних · інсайти · тачпойнти

 • Дизайн
  від концепта до тенденцій

  Ми всебічно створюємо та впроваджуємо творчі концепції від копірайтингу до дизайну. Ми прагнемо, щоб кожен рекламний слоган або розроблений макет привертав увагу та заохочував до взаємодії. Щодня ми вчимось та надихаємось, щоб наслідувати провідні тенденції та розуміти специфіку сучасних каналів комунікації. Таким чином ми ефективно реалізуємо поставлені перед нами цілі.

  творчі концепції · копірайтинг · дизайн · рекламні гасла · віжуали · тенденції

 • Відео маркетинг
  комплексний підхід

  Ми продукуємо небанальний контент, займаючись комплексним виробництвом відео. Щодня ми створюємо відео- та анімаційні матеріали, використовуючи власні виробничі ресурси, які ретельно підбираємо під кожен проект. Перш ніж розпочати виробництво, аналізуємо поведінку глядачів та створюємо стратегію досяжності відеоконтенту до користувачів згідно із стандартами SEO. Ми ефективно управляємо медіа-платформами та каналами YouTube, а також оптимізуємо систему розповсюдження контенту, вимірюючи ефективність заходів SEM.

  відео-маркетинг · комплексний продакшн · відео· анімація · стратегія · SEO · SEM 

 • Діджитал маркетинг
  SEM, SEO, KPI

  Динамічні зміни та тенденції в діджитал-маркетингу щодня породжують нові виклики. Ось чому ми підтримуємо нашу діяльність інструментами, дослідженнями та галузевими орієнтирами. Наші знання ми поєднуємо з досвідом клієнтів, а надійний аналіз даних з креативними рішеннями. Ми будуємо, впроваджуємо та оптимізуємо стратегії для досягнення бізнес-цілей. Ми забезпечуємо точні конверсії, проводячи ефективні SEM заходи та кампанії з вимірюванням результатів. Кожна наша пропозиція містить достовірні оцінки та показники KPI, що підтримуються регулярними звітами про їх виконання.

  діджитал-маркетинг · аналіз даних · SEM · SEO · конверсії · перформанс · KPI · звіти  

 • Соціальні медіа
  повний комплекс заходів

  Ми не боїмося КРІ, інсайтів та конверсій. Генеруємо ліди, збільшуємо показник залучення та робимо настрої бренду безумовно позитивними. Створюючи контент для соціальних медіа, ми не лише формуємо імідж, а й дбаємо про поставлені бізнес-цілі і результати продажів.

  Ми орієнтуємося на тривалі стосунки у контактах із споживачами і створюємо потребу в покупці. У той же час ми аналізуємо поведінку цільових груп, використовуючи інструментарій та функціональні можливості, які пропонують нам соціальні медіа.

  соціальні медіа · KPI · інсайти · бенчмаркінг · коефіцієнт залучення · сентимент бренду · конверсія

 • Контент маркетинг
  стратегія та розробка

  Створення вартісного контенту – це не все. Важливе значення мають стратегія розповсюдження та ефективність контенту. Наш контент навчає, анґажує та водночас реалізує бізнес-цілі, підтримуючи продажі. Ми точно визначаємо канали комунікації, підбираючи їх до цільової групи та формату контенту. Незалежно від того, чи створюємо ми статті, порадники, інфографіку чи відео – ми завжди відстежуємо та оптимізуємо наші дії з точки зору SEO.

  контент-маркетинг · стратегія дистрибуції · тачпойнти · оптимізація · SEO · SEM

 • Друковані медіа
  прінт та дистрибуція

  Прінт – це наша робота, а також пристрасть. Ми є експертами з реалізації проектів у галузі друкованих видань. Ми комплексно проектуємо і створюємо якісний контент, здійснюємо DTP, підбір матеріалів та забезпечуємо друк. Ми дбаємо не лише про зміст та форму, а й про просування та розповсюдження – вибираючи правильні канали та надаючи реальні результати. У відносинах з клієнтами ми орієнтуємося на відкритість, прозорість і партнерство, оскільки знаємо, що це єдиний спосіб, коли ми можемо насолоджуватися результатами нашої спільної роботи. Дізнайтеся про наші можливості на веб-сайті www.thepublishers.skivak.pl

  прінт · custom publishing · DTP · друк · промо · дистрибуція · ефективність 

Основні компетенції двох брендів

 • Logo Skivak Full services agency Europe
  Skivak
  full service agency
  Надання всебічної маркетингової підтримки, що призводить до реальних результатів.
 • SKIVAK The Publishers
  Skivak the Publishers
  Маркетинг друкованих видань, що включає створення та розповсюдження журналів, епізодичних публікацій та звітів.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.