ilustracja, różowe tło, czerwony ludzik a wokół puzzle

Як це у Skivak? Частина 1 – гнучка та ініціативна

Тобі потрібні навички інспектора Гаджета або гени Elastigirl, щоб бути гнучким? Тобі потрібен спеціальний пропуск, церемоніальне взуття з лакованої шкіри або благословення начальника всіх начальників, щоб проявити певну ініціативу? Можливо, це має місце бути, але у Skivak ми віддаємо перевагу дещо іншому підходу.
Розміщено 30/07/2020

Кожна компанія створює свій власний перелік соціальних норм і систем цінностей, які повинні об’єднувати всіх співробітників. Навіщо потрібна така організаційна культура? Просто кажучи – щоб тісніше працювати й уникати зайвих конфліктів і непорозумінь, всі повинні добре усвідомлювати, яка мета нашої діяльності та в якому напрямку ми прямуємо.

У Skivak ми також маємо власні цінності – але не хвилюйтесь, ніхто про них не питатиме, і на початку вам не дадуть таблицю, яку треба вивчити напам’ять. Деякі речі для нас очевидні – ми повинні довіряти, поважати та уважно слухати один одного та клієнтів. Цей підхід перетворюється на нашу командну роботу, де ми намагаємося спільно ставити цілі та знаходити шляхи, які ведуть нас до їх реалізації.

  • zdjęcie nóg na chodniku, na którym jest napisane passion led us here); zdjęcie nóg na chodniku, na którym jest napisane passion led us here);

Працюємо разом

У нашій компанії працюють різні люди – ентузіасти, яким потрібен час, щоб розвивати свої інтереси, батьки, які повинні піти до 16:00, щоб забрати своїх дітей з дитячого садка чи школи, ранніх пташок, а також любителів поспати. Усі вони працюють у Skivak, і ніхто не дивується – у нас гнучкий робочий час, тому кожен може підлаштуватися. Звичайно, є певні межі, оскільки вони всім потрібні – вони наводять певний порядок нашої роботи та спільну систему відліку. Ми також завжди враховуємо потреби клієнтів, оскільки вони для нас є найважливішими – головне, щоб все працювало безперебійно.

Ми також знаємо, що існують непередбачувані справи, проблеми тощо. Ми це прекрасно розуміємо, тому кожен має у своєму розпорядженні два дні так званого домашнього офісу, під час якого вони можуть працювати віддалено – у піжамі, спортивному костюмі та навіть загорнутими у ковдру до вух. Доступ до Інтернету, телефон під рукою та чесне виконання своїх обов’язків – якщо вам це знайомо, ми обов’язково порозуміємося.

Інспекція? Тільки в трамваї

Ви готові взяти проект під своє крило, планувати діяльність та організовувати свій робочий простір? Ви прийшли в потрібне місце, так як ми працюємо саме так. Немає щотижневих звітів, начальника, який дивиться через ваше плече, або шпигунського програмного забезпечення, яке повідомляє нам, скільки публікацій вам сподобалось сьогодні у Facebook. Ваші добрі стосунки з клієнтом та колегами, відданість та бажання розвиватися – це те, що розповість нам про вас більше, ніж численні перевірки.

Ми віддаємо клієнтів під вашу опіку і хочемо, щоб ви створили з ними стосунки, які допоможуть розвинути як їхній бренд, так і нашу компанію. Ви отримуєте свободу дій, і ми віримо, що будете використовувати її на благо всієї організації. А ще є терміни, бюджети, зустрічі та конференції. Ми не брешемо – також є й проблеми (зрештою, ніхто не ідеальний), але ми намагаємося говорити про це цивілізовано, надавати допомогу, коли це потрібно, і разом шукати рішення, коли трапляється щось несподіване.

  • zdjęcie białego biurka a na nim białego kubka, białej myszki i białej klawiatury); zdjęcie białego biurka a na nim białego kubka, białej myszki i białej klawiatury);

Є ідея? Говоріть вільно!

Гнучкість у мисленні та ініціатива – це те, що ми шукаємо в людях. Ми любимо нові ідеї та креативні рішення. Ми цінуємо добру, сумлінну працю, знання та бажання розвиватися. У Skivak ви не «пристали» до одного проекту назавжди, і ви маєте право сказати, що вас цікавить нова концепція, інший шлях дій або ви хочете спробувати свої сили в чомусь зовсім іншому. Якщо ви дасте нам знати про це або покажете, що можете набагато більше, ніж здається, це не залишиться непоміченим – разом ми знайдемо простір, де ви зможете розвивати свої навички та інтереси.

Незабаром ми напишемо більше про нас, але якщо ви вже відчуваєте, що підходите нам і хочете представити себе, відвідайте наш розділ про кар’єру. Розкажіть про себе з кращого боку!

Автор
EWA GUZEK

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.